Ücretsiz Danışmanlık

Kanada Dil Okulları


Fırsatları Kaçırma
Hemen
Bizimle İletişime Geç!

Bilgi İstek, Danışmanlık ve Randevu

firat
Danışman
Fırat G.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

Kanada Dil Okulları


kanada-dil-okullari

Kanada dil okulları dünya standartlarında eğitim kalitesi ile iyi bir dil eğitimi verir. Dünyanın en iyi eğitim sistemine sahip ülkelerden biri olan Kanada, aynı zamanda dünyanın en yaşanabilir ülkesi olmaktadır. Bu ülkede alınacak eğitimler sonunda akademik programlara geçişler sağlanabiliyor. TOEFL ve IELTS gibi sınavlara girilmesine gerek olmadan Kanada’da dil okulu programlarına kayıt yaptırılabilir. Kampüsleri teknolojik odaklı olmakta ve öğrencilerin kendi konforlarına göre düzenlenebilen konaklama seçenekleri de sunulmaktadır. Özellikle İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler Kanada dil programlarını tercih edebilir. Akıcı ve anlaşılır bir aksan ile ülkede İngilizce konuşulmaktadır. Amerika aksanına yakınlığı sınır komşusu olmasından kaynaklanıyor.

Kanada Dil Okulu Programları

Kanada dil okulları İngilizce dışında Fransızca da eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir alternatiftir. Kanada’da eğitim almanın en büyük avantajı öğrencilere sunulan çalışma imkanıdır. Kanada bir göçmen ülkesi olması nedeni ile yabancılar bu ülkede çok fazla yabancılık çekmez. Dolara kıyasla daha uygun olan döviz kuru Kanada dil okulları fiyatları Amerika ve İngiltere gibi ülkelere kıyasla daha ekonomik olmasını sağlar. Dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerarasında Ottawa, Calgary, Montreal, Vancouver, Toronto yer alır. Zengin dil eğitimi programları bulunan bu ülkede eğitim alarak özgeçmişinize kaliteli donanımlar ekleyebilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Kayıt Aşamaları

Kanada dil okulları araştırmaları yapan öğrenciler danışman firmalar üzerinden güncel fiyatlar ve eğitim programları hakkında bilgiler alabilirler. İlk aşama dil okulu seçimi olmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Kanada dil okulu seçimi yapılır. İkinci aşama konaklama seçimi olacaktır. İstekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda konaklama alternatifleri değerlendirilir. Üçüncü aşama ise kabul mektubudur. Kanada kültür merkezi vize başvurunuz için zorunlu olarak kabul mektubu gereklidir. Okula yapılan ön başvuru ardından kabul mektubu gelir. Bu mektup Kanada dil okulu başvurusu yaparken vize sürecinde kullanılır. Başvurunun son adımı da Kanada vize başvurusudur. En önemli kısım olan vize başvurularında eksiksiz bir şekilde sürecin tamamlanması, eğitim sürecinizin olumsuz etkilenmemesi adına çok önemlidir. Tercih edilebilecek en popüler okullar arasında ILAC, ILSC, EC, LSI gibi kurumlar bulunur

Etiketler :
shape
shape

Bilgi İstek Formu


soru-icon