PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

“Sadece iyi bir eğitim size parlak bir gelecek sunar.”

Hakkımızda

2013 yılında “işinde uzman, iletişimde dürüst bir yaklaşımla müşterilerine dünya standartlarında hizmet sunmak” ilkesiyle yola çıkan PR Eğitim Danışmanlığı, geçen 6 yıllık süreçte Ukrayna ve Azerbaycan’da en güvenilir ve nitelikli Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Yurtdışında eğitim hedeflerinde PR Eğitim Danışmanlığı’nı tercih eden 2 binin üzerinde müşterimize, ülke, okul ve bölüm tercihlerinin değerlendirilmesi, vize işlemleri, ulaşım, konaklama ve kayıt işlemleri sürecindeki tüm hizmetler başarıyla sağlanmıştır. Ayrıca, öğrencilerin eğitim süresince, eğitim gördükleri ülkede bulunan ekibimiz tarafından, merkezle koordineli şekilde tüm danışmanlık ve kişisel destek hizmetleri devam etmektedir.
Uzman ekibimiz ile 7/24 destek operasyonu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapısını yöneten PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanımız : Pahlivan

Pahlivan Rasulov

Yurtdışı Eğitim Danışmanımız : Javid

Javid Jafarov

Yurtdışı Eğitim Danışmanımız : İlkin

İlkin Mestanzade

Öğrencilerimiz

Başvuru süreci, ödemeler, vize süreci, konaklama ayarlanması, yolculuk organizasyonu derken Ukrayna’da havaalanında karşılandım ve Harkov şehrine gelişim, banka kartı, sim kart, okul kaydı ve en zor kısım olan oturum kartı başvurusu gibi işlemlerimin tümü göz açıp kapatıncaya kadar halledildi. Burada ikinci senemi doldurmak üzereyim, her zaman yardımlarını esirgemeyen Cavid Bey’e sonsuz teşekkürler…

BETÜL DEMİR, Harkov Karazin Üniversitesi'nde Öğrenci

Profesyonel bir destek almaya karar verdiğimde öneriler üzerine PR Yurtdışı Eğitim ile tanıştım, çok kısa bir süre içerisinde benim için en doğru ülkeyi ve üniversiteyi beraber bulduk. Teşekkür ederim.

TUNÇ AKAY, Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi'nde Öğrenci
Öğrencilerimiz

PR Yurtdışı Eğitim Ankara sayesinde eğitimimi yurt dışında tamamlamak üzere Moskova’ya geldim. Bu süreçte Ankara ofisinden Eda Hanım bana çok yardımcı oldu. Evrakların tamamlanmasından, uçak biletime kadar tüm süreçlerde titizlikle ve özveriyle hep benim yanımda oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

KEREM GÖZÜPEK, Moskova Uluslararası İlişkiler Devlet Enstitüsü'nde Öğrenci

PR Yurtdışı Eğitim’in Ukrayna’da yurtdışı eğitimin konusunda uzman ekibi ile güvenilir seçenekler sunduğunu gördüm ve iyi bir hizmet desteği aldım. Tavsiye ederim…

KADİR ŞEN, Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi'nde Yüksek Lisans Öğrencisi
Öğrencilerimiz

PR Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ile bundan 6 sene önce Azerbaycan’a gittim. Karşılama, okul kayıt, yerleştirme ve tüm problemlerimde gerçekten her zaman yanımda oldular. Sizlere buradan çok teşekkür ederim.

ZEYNEP POLAT, Azerbaycan Tıp Üniversitesİ Mezunu